PARTNEŘI

Veřejný sektor

Zájmová skupina-Veřejná správa

  1. Obec Božičany zastoupená p. Milošem Kamešem
  2. Obec Dalovice zastoupená pí. Ing. Kateřinou Krumphanzlovou
  3. Obec Děpoltovice zastoupená p. Jiřím Štikarem
  4. Obec Horní Blatná zastoupená p. Robertem Petrem
  5. Obec Kyselka zastoupená p. Alešem Labíkem
  6. Obec Merklín zastoupená p. Ing. Zdeňkem Gerátem
  7. Obec Otovice zastoupená pí. Stefanou Švecovou
  8. Obec Sadov zastoupená p. Ladislavem Ludvíkem
  9. Karlovarský symfonický orchestr, p.o. zastoupený Ing. Josefem Bernátkem                           
  10. Sdružení Krušné hory - západ zastoupené pí. Ing. Markétou Moravcovou
  11. Obec Velichov zastoupená pí. Ing. Markétou Moravcovou
  12. Město Jáchymov zastoupené p. Ing. Bronislavem Grulichem
  13. Obec Smolné Pece zastoupená pí. Ing. Bc. Romanou Marečkovou
  14. Město Abertamy zastoupené pí. Janou Rojovskou
  15. Obec Vojkovice zastoupená p. Lubošem Garajem
  16. Obec Nové Hamry zastoupená p. Jaroslavem Bradáčem
  17. Obec Krásný Les zastoupená p. Pavlem Jandákem
  18. První Krušnohorská o.p.s. zastoupená pí. Mgr. Evou Nduwimanou
  19. Město Hroznětín zastoupené p. Martinem Malečkem
  20. Město Nová Role zastoupené pí. Jitkou Pokornou
  21. Město Ostrov zastoupené p. Bc. Pavlem Čekanem
  22. Obec Pernink zastoupená pí. Jitkou Tůmovou
  23. Obec Šemnice zastoupená p. Vladislavem Tůmou
  24. Obec Stráž nad Ohří zastoupená p. Miloslavem Záleským
  25. Město Boží Dar zastoupená p. Ing. Janem Horníkem
  26. Obec Hájek zastoupená p. Ing. Vítem Hromádko
 

Soukromý sektor

Zájmová skupina-Sociální, zdravotní, kulturně vzdělávací a volnočasové aktivity

  1. NEMOS PLUS, s.r.o. zastoupený p. Mgr. Davidem Soukupem
  2. Oblastní charita Ostrov zastoupená p. Mgr. Tomášem Fexou
  3. OSTROV ZDRAVÍ, o.p.s. zastoupený p. Ing. Jožou Lokajíčkem
  4. Sbor dobrovolných hasičů Horní Blatná, o. s.  zastoupený pí. Radkou Lehnertovou
  5. Římskokatolická farnost Ostrov zastoupená p. Jiřím Láškem
  6. Člověk v tísni, o.p.s. zastoupený pí. Ing. Lenkou Maxovou
  7. Římskokatolická farnost Nejdek zastoupená p. Jiřím Láškem
  8. Horní hrad, o. p. s. zastoupený Mgr. Ditou Kintšnerovou
  9. Marian Panák zastoupený p. Marianem Panákem
  10. Skiareál Velflink zastoupený p. Františkem Štefanem
 

Zájmová skupina-Udržitelný venkov: podnikání, cestovní ruch, zemědělství a životní prostředí

  1. AGRO TRAVEL, spol. s r.o. zastoupený Ing. Alfrédem Fajkošem
  2. Léčebné lázně Jáchymov, a.s. zastoupené p. Ing. Markem Poledníčkem
  3. Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s. zastoupené p. Ing. Antonínem Jáglem
  4. VSF Fanta spol. s r.o. zastoupená p. Ing. Antonínem Jáglem 
  5. SKIAREÁL Klínovec s.r.o. zastoupený p. Martinem Píšou
  6. Thun 1794, a.s. zastoupený p. Vlastimilem Argmanem
  7. Horský statek Abertamy, s.r.o. zastoupený p. Ing. Petrem Zachardou
  8. Lázně Kyselka, o.p.s. zastoupené p. Ing. Miroslavem Peroutem
  9. Novako-ski, s.r.o. zastoupené pí. Svatavou Novákovou
  10. Hubert Plomer zastoupený p. Hubertem Plomerem
  11. Tomáš Mareček zastoupený p. Tomášem Marečkem
  12. Ing. Jiří Kubernát zastoupený p. Ing. Jiřím Kubernátem
  13. Odeřský statek, a.s. zastoupený p. Karlem Šilhanem 
  14. Jan Engliš zastoupený p. Janem Englišem
  15. RESUR spol. s.r.o. zastoupený p. Bc. Martinem Famfulíkem
  16. Miloslav Myslivec, s.r.o. zastoupený p. Miloslavem Myslivcem
  17. Statek Bor ZEOS, spol. s r. o. zastoupený Ing. et Ing. Zdeňkem Matějů 
  18. Sdružení obyvatel a uživatelů území Ruprechtova a Velkého rybníka zastoupené p. Zdeňkem Jánským
  19. Hotel Carlsbad Inn, a. s. zastoupený p. Mgr. Olegem Chodusovem
  20. EKWO, s. r. o. zastoupené pí. Ing. Natalií Chodusovou
  21. Český rybářský svaz místní organizace Božičany zastoupený p. Ing. Jaroslavem Šimkem