REVOLUTION TRAIN V OSTROVĚ - revoluční primární protidrogová prevence

08.09.2021 08:43

Na vlakovém nádraží zastaví 20. září 2021. MAS Krušné hory o.p.s. zajistilo protidrogový vlak pro naše školáky v Ostrově a blízkém okolí. Projekt je financován v rámci projektu MAP II rozvoje vzdělávání v území ORP Ostrov. VSTUP je ZDARMA.

Protidrogový vlak - REVOLUTION TRAIN je unikátní projekt zážitkového vzdělávání založeném na smyslovém prožitku a interaktivitě.
Šest stříbrných vagónů - 4 kinosály, 8 interaktivních místností a v nich příběh, jak snadné je propadnout drogám a jak těžké je se závislosti zbavit.

Základem projektu je příběh podle skutečné události. Příběh můžete zhlédnout v multimediální vlakové soupravě, která nabízí jedinečné prostředí pro interaktivní zážitkové vzdělávání. Cílem je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů maximálně zapůsobit na osobnost návštěvníka a efektivně tak ovlivnit jeho pohled na zdravý životní styl i prevenci závislostního chování. Cílovou skupinou programu jsou děti 12-17 let. Program trvá 90 min, více informací na webu www.revolutiontrain.cz