PARTNEŘI

Veřejný sektor

Zájmová skupina-Veřejná správa

  1. Obec  Božičany zastoupená p. Milošem Kamešem
  2. Obec  Dalovice zastoupená p. Josefem Cikaníkem
  3. Obec  Děpoltovice zastoupená p. Jiřím Štikarem
  4. Město Horní Blatná zastoupená p. Robertem Petrem
  5. Obec  Kyselka zastoupená p. Alešem Labíkem
  6. Obec  Merklín zastoupená p. Ing. Zdeňkem Gerátem
  7. Obec  Otovice zastoupená pí. Stefanou Švecovou
  8. Obec  Sadov zastoupená p. Ladislavem Ludvíkem   
  9.  Sdružení Krušné hory - západ zastoupené pí. Ing. Markétou Sinkulovou Moravcovou
  10. Obec Velichov zastoupená pí. Ing. Markétou Sinkulovou Moravcovou
  11. Město Jáchymov zastoupené p. Ing. Bronislavem Grulichem
  12. Obec Smolné Pece zastoupená pí. Rostislavem Andělem
  13. Město Abertamy zastoupené pí. Janou Rojovskou
  14. Obec Vojkovice zastoupená p. Lubošem Garajem
  15. Obec Nové Hamry zastoupená pí. Bc. Evou Machkovou
  16. Obec Krásný Les zastoupená p. Pavlem Jandákem
  17. První Krušnohorská o.p.szastoupená pí. Mgr. Evou Nduwimanou
  18. Město Hroznětín zastoupené p. Martinem Malečkem
  19. Město Nová Role zastoupené pí. Jitkou Pokornou
  20. Město Ostrov zastoupené p. Ing. Markem Poledníčkem
  21. Obec Pernink zastoupená pí. Jitkou Tůmovou
  22. Obec Šemnice zastoupená p. Vladislavem Tůmou
  23. Obec Stráž nad Ohří zastoupená pí. Ing. Janou Vikovou
  24. Město Boží Dar zastoupená p. Ing. Janem Horníkem
  25. Obec Hájek zastoupená p. Ing. Vítem Hromádko

Soukromý sektor

Zájmová skupina-Sociální, zdravotní, kulturně vzdělávací a volnočasové aktivity

  1. NEMOS PLUS, s.r.o. zastoupený p. Ing. Jožou Lokajíčkem
  2. Oblastní charita Ostrov zastoupená p. Mgr. Tomášem Fexou
  3. OSTROV ZDRAVÍ, o.p.s. zastoupený p. Ing. Jožou Lokajíčkem
  4. Sbor dobrovolných hasičů Horní Blatná, z. s.  zastoupený pí. Radkou Lehnertovou
  5. Římskokatolická farnost Ostrov zastoupená p. Markem Hricem
  6. Člověk v tísni, o.p.s. zastoupený pí. Ing. Janem Němečkem
  7. Horní hrad, o. p. s. zastoupený p. Pavlem Palackým
  8. Skiareál Velflink zastoupený p. Františkem Štefanem
  9. LaNova Consulting, s.r.o zastoupená p. Ladou Baranek Lapinovou
  10. Mgr. Luboš Pastor zastoupený p.Lubošem Pastorem
  11. Náhradním rodinám, o.p.s. zastoupená paní Mgr. et Mgr.Šárkou Bystroňovou

Zájmová skupina-Udržitelný venkov: podnikání, cestovní ruch, zemědělství a životní prostředí

  1.  AGRO TRAVEL , spol. s r.o. zastoupený Ing. Alfrédem Fajkošem
  2. Léčebné lázně Jáchymov, a.s. zastoupené p. Miloslavem Smržem
  3. Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s. zastoupené p. Ing. Antonínem Jáglem
  4. VSF Fanta spol. s r.o. zastoupená p. Ing. Antonínem Jáglem 
  5. SKIAREÁL Klínovec s.r.o. zastoupený p. Martinem Píšou
  6. Horský statek  Abertamy, s.r.o. zastoupený p. Ing. Petrem Zachardou
  7. Lázně Kyselka, o.p.s. zastoupené p. Ing. Miroslavem Peroutem
  8. Hubert Plomer zastoupený p. Hubertem Plomerem
  9. Ing. Jiří Kubernát zastoupený p. Ing. Jiřím Kubernátem
  10. Odeřský statek, a.s. zastoupený p. Karlem Šilhánem 
  11. Jan Engliš zastoupený p. Janem Englišem
  12. Miloslav Myslivec, s.r.o. zastoupený p. Miloslavem Myslivcem
  13. Statek Bor ZEOS, spol. s r. o. zastoupený Ing. et Ing. Zdeňkem Matějů 
  14. Sdružení obyvatel a uživatelů území Ruprechtova a Velkého rybníka zastoupené p. Zdeňkem Janským
  15. DCH Bohemia Trade a.s. zastoupený p. Ing. Dušanem Michálkem
  16. Kateřina Vraná zastoupená p.Ing. Josefem Vraným CSc.
  17. Jakub Bašta   zastoupený Ing. Miroslavem Baštou
  18.  Ing. Alice Dvořáková  zastoupená Ing. Alicí Dvořákovou
  19. Pivovar Ryžovna s.r.o. zastoupená panem Dvořákem