Doporučujeme si přečíst desatera a praktické návody, jak se zorientovat v uvedených tématech

Logo KOZE

Poradenství v energetice EnKoMAS

logo EUlogo NPO           logo MPO

"Tento projekt je financován z prostředků Evropské unie z fndu Next Generation  EU"

V oblasti úspor energií a rozvoje obnovitelných zdrojů energie vám rádi pomůžeme se zorientovat a poskytneme:

• Osvětovou činnost v oblasti energetických úspor a možnostech jeho dosahování.
  • Koordinaci dotačních činností při zajišťování dokumentů nezbytných pro vstup do národních a evropských dotačních titulů.
  • Dotační asistenci za účelem podání žádosti o podporu.
  • Koordinační a poradenskou činnost v oblasti komunitní energetiky.

Energetičtí koordinátoři MAS vám poskytnou základní poradenství v oblasti vyhledání dotačního titulu, nasměrují vás na odborníky pro zpracování potřebných dokumentů a pomohou s celkovou administrativou podání žádosti o dotaci.

Štěpán Chalupa, předseda Komory OZE, Ing. Jana Urbánková, Ing. Robert Marschner, Bc. Karla Bláhová

Naše projekty