MAS Krušné hory, o.p.s.
MAS Krušné hory, o.p.s.

KOMUNITNÍ TÁBORY

KOMUNITNÍ TÁBORY jsou realizovány jak naší MAS Krušné hory, tak třemi partnery s finanční účastí - Město Hroznětín, Obec Merklín a TJ tenis a odbíjená Merklín.

Jedná se o klasický režim příměstských táborů, jen jejich činnosti cíleně vedou k propojování dětské komunity jako takové - společná práce, vzájemná pomoc, respekt k odlišnostem. Tábory probíhají především v období letních prázdnin (kromě Hroznětína, který realizuje i jarní turnus) tak, aby zaměstnaní rodiče mohli v klidu chodit dozaměstnání s vědomím, že je o jejich děti postaráno.

Tábory MAS Krušné hory

Tábory Hroznětín

Tábory Merklín

Tábory TJ Merklín

Naše projekty

Krušnohorské výletní noviny

Naše noviny obdržely za rok 2023 opět 1. místo na 23. společném veletrhu měst, obcí, mikroregionů a informačních center ČR, jehož součástí je soutěžní přehlídka turisticko propagačních materiálů Turistpropag v Lysé nad Labem.

Děkujeme našim čtenářům a odborné porotě za přízeň.noviny

Letní vydání Výletních novin 2024

noviny