KA1-SENIOŘI SPOLU

Aktivita je zaměřena na Cílovou skupinu - senioři.

Cílem je "rozpohybování" občanů v seniorském věku ve smyslu zapojení se do života ve městě či obci neb se pristě jen tak scházet a připravit si tak příjmenou chvíli. Nedávná pandemická situace v zemi způsobila, že mnoho lidí, ve strachu před nemocí, se schovalo doma, mnoho času trávili sami ve společnosti televize, případně internetu, v lepším případě s rodinou. Mnoho z nich zjistilo, že se dá nakoupit přes počítač, pobavit se mohou u televize a pomalu tak ztratili chuť vyjít ven, zvykli si na samotu. Projektem chceme tyto lidi znovu zapojit do aktivního života, pomoci jim vyjít ze své ulity, povzbudit jejich sebevědomí. Cílem je mít skupinu seniorů, kteří se aktivně podílejí na přípravě aktivit nejen pro svoje vrstevníky, ale také pro širší veřejnost. Víme, že je to práce zdlouhavá, ale věříme, že se nám to bude dařit.  Aktivita probíhá v Ostrově a Nové Roli.

Víte o někom, koho bychom mohli mezi takovou skupinu pozvat? Chcete se přidat?  Máte nápad? Ozvěte se:-)

Aktivity v roce 2024

Aktivity v roce 2023